odkaz na uvod

U Svatého Jána 3609, Havlíčkův Brod, 58001 / tel. +420 569 421 404

<<< Zpět

Aktuality   aktuality

Vyberte si tu správnou edici Windows® Vista™

22.02.2007

Vyberte si tu správnou edici Windows® Vista™

 Windows® Vista™ Home Basic je operační systém pro domácnosti se základními požadavky. Nabízí snadnou instalaci, zvyšuje zabezpečení a spolehlivost počítače a stejně jako ostatní vydání systému Windows® Vista™ je kompatibilní s velkým množstvím softwaru, zařízení a služeb. Pokud chcete počítač používat pouze k prohlížení Internetu, korespondenci s přáteli a rodinou prostřednictvím e-mailu, vytvářet a upravovat dokumenty, pak vydání Windows® Vista™ Home Basic nabízí bezpečné, spolehlivé a produktivní počítačové prostředí.

wvhb.jpg

 Windows® Vista™ Home Premium je operační systém pro domácnosti s vyššími požadavky na funkce počítače. Zvyšuje efektivitu používání stolních i přenosných počítačů a přináší nové možnosti v oblasti digitální zábavy se všemi výhodami vysokého zabezpečení a spolehlivosti.
Windows® Vista™ Home Premium má nové uživatelské rozhraní nazvané Windows® Aero™, které je velmi efektivní a vzhledově dokonalé. Toto nové rozhraní usnadňuje práci s operačním systémem. Umožňuje dokonce pracovat současně na více úkolech díky trojrozměrnému, animovanému zobrazení všech spuštěných aplikací a otevřených dokumentů v reálném čase. Windows Vista Home Premium dále umožňuje rychle vyhledávat a organizovat rozsáhlé sbírky dokumentů, obrázků, filmů, videoklipů a hudby. Integrací vyhledávacích funkcí s operačním systémem umožňuje Windows® Vista™ Home Premium rychle najít hledané informace.

wvhp.jpg


 Operační systém Windows® Vista™ Business je navržen tak, aby splňoval potřeby firem a obchodních organizací všech velikostí. Pro malé firmy zajistí Windows Vista Business bezproblémový a zabezpečený provoz počítačů, takže dojde ke snížení vaší závislosti na vyhrazené podpoře IT. Pro větší organizace Windows® Vista™ Business přináší významná nová vylepšení infrastruktury, umožňuje pracovníkům IT omezit čas věnovaný každodenní běžné údržbě a soustředit se na strategické cíle organizace. Windows® Vista™ Business také nabízí nové výkonné funkce pro organizaci, vyhledávání a sdílení informací a zajištění trvalého připojení v kanceláři i na cestách. Vaše podnikání tak bude efektivnější než kdy dříve.

wvb.jpg


 Windows® Vista™ Ultimate je nejobsáhlejší edicí systému Windows Vista. Představuje první operační systém, který kombinuje všechny pokročilé funkce infrastruktury podnikového operačního systému, všechny funkce pro správu a efektivitu operačního systému pro mobilní počítače a všechny funkce digitální zábavy pro domácí počítače. Uživateli, který požaduje jeden operační systém pro práci z domova i na cestách a pro zábavu, je edice Windows® Vista™ Ultimate správnou volbou.

wvu.jpg